חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה ההבדל בין שמלות כלה 'קצרות' ו'קטנות'?

כשזה מגיע לשמלות כלה, ישנן שלוש קטגוריות עיקריות: קו A, שמלת נשף ונדן. שמלות קצרות הן סוג של שמלת נדן שנופלת מתחת לברך. ההבדל בין קצר לקטן הוא באורכם. שמלות קצרות קצרות יותר משמלות קטנות, הנופלות על הקרסול או מתחתיו.

לשמלות כלה קצרות יש הרבה יתרונות על פני סוגים אחרים של סגנונות שמלות כלה. ניתן ללבוש אותן על ידי נשים מכל הצורות והמידות, הן נוחות יותר ללבישה וניתן ללבוש אותן שוב לאחר החתונה כשמלה רשמית לאירוע אחר.

שמלות כלה מסווגות כקצרות או ארוכות. שמלות קצרות לובשות בדרך כלל נשים בעלות מבנה גוף קטן עד ממוצע ושמלות גבוהות על ידי נשים בעלות מבנה גוף גדול יותר.

ההבדל בין שני סוגי שמלות הכלה הוא ששמלת כלה קצרה היא פחות מאורך הברך ושמלה ארוכה היא יותר מאורך הברך. ניתן לשנות את אורך השמלה כדי להתאים לטעמה של הכלה, אך לא ניתן לעשות אותה ארוכה מדי מטעמי נוחות.

מהם המותגים הטובים ביותר של שמלות שושבינה קצרות וקטנוניות?

שמלה קצרה מושלמת לחתונה כי היא תמיד בסטייל ולעולם לא יוצאת מהאופנה. ניתן ללבוש אותו לכל אירוע ומחמיא לכל סוגי הגוף.

המותגים הטובים ביותר של שמלות שושבינה קצרות הם ASOS, טופשופ ומנגו. יש להם מגוון רחב של סגנונות וצבעים שאתה יכול לבחור מהם. יש להם גם כמה שמלות שעולות מתחת ל-$100 וזה נהדר עבור כלות שרוצות לשמור על תקציב נמוך.

הטרנדים בתעשיית האופנה משתנים ללא הרף, וזה נכון גם לגבי השמלות שלובשות שושבינות.

הביקוש לשמלות שושבינה קצרות וקטנוניות הוא גבוה מכיוון שהן נראות יוקרתיות וניתן ללבוש אותן לאירועים שונים.

לשושבינות יש מגוון סגנונות לבוש לבחירה, כך שלא קשה למצוא משהו שמתאים למבנה הגוף שלהן.

כמה מהמותגים הטובים ביותר בכל הנוגע לשמלות שושבינה קצרות וקטנוניות הם: ביל לבקוף, מורי לי, אלפרד סונג, ג'ובאני, קולקציית ג'ני יו, הכלה של דייוויד.

בקרי באתר שלנו ותהני גם את משמלת כלה איכותית.